Tabldot Yemek Firmaları

Tabldot yemek firmaları arasında SEÇSAN; hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden profesyonel kadroysu ile hizmet vermektedir. Tabldot; seçme olanağı olmayan, iki üç ya da dört çeşit yemekten meydana gelen bir öğünlük yemek listesidir ve listedeki bütün yemekler için sabit bir fiyat uygulanır. Tabldot yemek; seçmesiz yemekte denilebilir. Tabldot yemeğe karşı özensiz, kalitesiz olarak üretildiği bir takım ön yargılar vardır. SEÇSAN olarak, diğer yemek çeşitlerimizde olduğu gibi tabldot yemek üretimimizde de aynı hassasiyet ve özeni göstermekteyiz.

Tabldot yemek firmaları arasında bulunan SEÇSAN toplu yemek, hazır yemek, tabldot yemek ve izmir catering alanında da faaliyet göstermektedir. Tabldot, restoran terminolojisi olarak kullanılır ve çeşitli yemekleri kapsayan sabit ücrete tabii sabit bir menüyü belirtir. Menülerimizi düzenli aralıklarla değiştirmekteyiz. Memnun kalmadığınız, değiştirmek istediğiniz yemeklerde veya size özel olmasını istediğiniz menüde oluşturabiliriz. 

Yemek hayatımızın olmazsa olmazı ve paramızın büyük kısmının harcandığı sektörde yemek sektörü. Bunu fırsat bilen bazı merdiven altı şirketler insan sağlığını hiçe sayarak ucuza yemek üretmektedir. Kalite ve malzemeden eksiltip fiyat düşürerek rekabet eden, hijyen şartlarını hiçe sayan merdiven altı şirketler hâlâ pazara hakim durumda. Dünyada her yıl 40 milyonu aşkın insan gıda zehirlenmesiyle karşı karşıya kalıyor. Türkiye’de yaşanan vaka sayısı ise ortalama 9 bin civarında.  

Her yıl gıda zehirlenmesinden hastaneye yatanlardan 200’ü hayatını kaybediyor. Bu yolla bulaşan burusella, paratifo, salmonella gibi enfeksiyonlar yüzünden binlerce kişi hastanelere başvuruyor.

SEÇSAN insan sağlığını hak ettiği değeri vererek yemek üretimi için gerekli olan ISO 9001, ISO 22000(HACCP), OHSAS 18001, TSE, Gıda Sicil Sertifikalarına sahiptir. Ayrıca gıda mühendisleri tarafından yemekler üretim aşamasında ve üretimden sonra kontrol edilmektedir. 

SEÇSAN tabldot yemek firmaları arasında yer aldığı gibi catering alanında da hizmet vermektedir. Davet ve Organizasyon Özel Davetler, Düğün, Nişan Organizasyonları, Piknik Organizasyonları, Açılış Kokteyllerinizi SEÇSAN İzmir catering firması ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Uygun fiyat ve mükemmel hizmet almak istiyorsanız tabldot yemek firmaları arasından SEÇSAN’ı tercih etmelisiniz. Müşterilerden aldığımız bilgiler ve istekler doğrultusunda toplu yemek ve hazır yemek alanında SEÇSAN firması olarak size en iyi hizmeti sunmaktayız.

Tabldot Yemek Firmaları

catering catering firmaları catering şirketleri izmir yemek izmir yemek fabrikaları izmir yemek firmaları izmir yemek şirketleri tabldot yemek catering yemek fabrikaları yemek fabrikası yemek firmaları yemek sanayi yemek şirketleri